Hello My class is always hungry, but we don't have a wage. i was thinking that it would be practical if there were larger packs of trail mix (nuts and wiibeeri) that we could share and would be cheaper than if we all paid 4.- per packet. e.g. a 0.5 kg packet for 6.-.
Loading...